Priestor na posedenie s ľudmi,

ktorý si radi pomaškrtia.

Keďže je naša ponuka pečených prasiatok a domácich dobrôt stále obľúbená a žiadaná, rozhodli sme sa pre našich priaznivcov rozšíriť ponuku.

V roku 2013 sme pre Vás otvorili novú pivnicu. Nachádza sa v okrajovej časti Pezinka v tichom prostredí. Vykopaná bola do hĺbky 6 metrov. Je klenbového typu a celá je postavená z kameňa, čo dodáva priestoru zvláštnu atmosféru. Takéto miesto je priam ideálne pre Vaše rodinné oslavy, priateľské posedenia pri dobrom jedle a samozrejme, keďže sme vinársky kraj aj pri dobrom víne.  V pivnici ponúkame všetky možné domáce dobroty ako napr. spomínané pečené  prasiatka,  husacie hody, lokše,ale aj klasické jedlá, len aby sme vyhoveli Vaším požiadavkám. Pre milovníkov vína máme pripravenú aj malú vínotéku, kde prezentujeme predovšetkým vína od vinárov z Pezinka a blízkeho okolia. Aj náročnejší znalci vína si prídu na svoje.  Pivnica je štýlovo zariadená s kapacitou cca 50 ľudí. Dekorácie z oblasti vinárstva,ktoré sa nachádzajú v exteriéri aj interiéri pivnice dotvárajú celkovú atmosféru. V zimnom období je vykurovaná podlahovým kúrením, takže u nás sa budete cítiť vždy príjemne.  Máme k dispozícii aj veľké parkovisko.  Zatiaľ ponúkame služby len na objednávku. Stačí zavolať a príjemné priestory, osvedčená domáca kuchyňa a milý personál sú pripravení vyhovieť Vaším požiadavkám.  Tešíme sa na Vašu návštevu.

V roku 2013 sme pre Vás otvorili novú pivnicu. Nachádza sa v okrajovej časti Pezinka v tichom prostredí. Vykopaná bola do hĺbky 6 metrov. Je klenbového typu a celá je postavená z kameňa, čo dodáva priestoru zvláštnu atmosféru.

Takéto miesto je priam ideálne pre Vaše rodinné oslavy, priateľské posedenia pri dobrom jedle a samozrejme, keďže sme vinársky kraj aj pri dobrom víne.

V pivnici ponúkame všetky možné domáce dobroty ako napr. spomínané pečené  prasiatka, husacie hody, lokše, ale aj klasické jedlá, len aby sme vyhoveli Vaším požiadavkám.

Pre milovníkov vína máme pripravenú aj malú vínotéku, kde prezentujeme predovšetkým vína od vinárov z Pezinka a blízkeho okolia. Aj náročnejší znalci vína si prídu na svoje.

Pivnica je štýlovo zariadená s kapacitou cca 50 ľudí. Dekorácie z oblasti vinárstva,ktoré sa nachádzajú v exteriéri aj interiéri pivnice dotvárajú celkovú atmosféru. V zimnom období je vykurovaná podlahovým kúrením, takže u nás sa budete cítiť vždy príjemne.

Máme k dispozícii aj veľké parkovisko.

Zatiaľ ponúkame služby len na objednávku. Stačí zavolať a príjemné priestory, osvedčená domáca kuchyňa a milý personál sú pripravení vyhovieť Vaším požiadavkám.

Našu kamennú pivnicu si ľudia často spajajú len s pečenými prasiatkami. My Vám však okrem tejto dobroty vieme ponúknuť aj niečo iné.

 Dokážeme pripraviť všetky tradičné aj netradičné jedlá ako v ktorejkoľvek reštaurácii.

Samozrejme aj pre vegetariánou, bezlepkové atď. Ponúkame predjedlo, polievky, hlavné jedlá, dezerty, šaláty proste všetko, čo patrí k poriadnej oslave. Čo sa týka nápojov máme taktiež širokú ponuku za prijatelné ceny.

Pre Vás, ktorí uvažujú usporiadať oslavu v našej kamennej pivnici ,máme tu zopár organizačných podmienok.

Kamenná pivnica, s.r.o.
0905 923 634

Nájdete nás

Bottova 2734/1-3, 902 01 Pezinok

Otváracie hodiny

Objednávky prijímame v pracovných dňoch najvhodnejšie emailom.